Spotkania

15.02.2018 – ferie ale praca wre

Choć rozpoczął się okres ferii, to drużyna projektowa aktywnie przygotowuje swój wyjazd na spotkanie na Słowację. Dziś owocne ustalaliśmy w węższym gronie zakres tego co potrzebujemy jeszcze dopiąć przed wyjazdem.

To już 11 marca jak wyruszymy, by spotkać naszych partnerów projektowych i wspólnie z nimi aktywnie współpracować nad realizacją projektu. Mamy nadzieję wrócić z bagażem cennych doświadczeń i zawartych nowych przyjaźni.

Uwaga

Najbliższe środowe spotkanie przeniesione na czwartek 08.02.2018

 

Za nami kolejne nasze szkolne spotkania Erasmus plus “Let’s MYTH together”. Z radością i zaangażowaniem przygotowujemy naszą legendę o toruńskich piernikach. Uczniowie twórczo piszą scenariusze jak i przygotowują scenografię. Niedługo zabieramy się do zarejestrowania przedstawienia o naszej toruńksiej Katarzynce. Do naszego grona dołączają kolejne osoby, które chcą się włączyć w prace projektowe 🙂

 

 

Spotkanie 22.11.2017

Nasi uczniowie twórczo pracują nad naszym projektem.  Aktywnie angażują się w zgłębianie wiedzy  o naszych toruńskich legendach. Większości najbardziej podoba się legenda o naszych toruńskich piernikach, dlatego też wspólnie zdecydowaliśmy, że to ona będzie przedmiotem naszej szeroko rozumianej projektowej aktywności.

Galeria

 

Uwaga zmiana godziny rozpoczęcia.

Zajecia Erasmus plus odbywają się we środy od godz. 14:30 do 16:00. Na następne zajęcia proszę przygotować co najmniej pięć wyrazów w języku angielskim związanych z Legendą o toruńskich piernikach, a także materiały plastyczne (kredki, farby, papier)

 

Regulamin udziału w projekcie

tu można przeczytać regulamin

Spotkanie koła Erasmus+

Pierwsze spotkanie koła Erasmus+ odbędzie się już w najbliższą środę, tj. 15 listopada 2017 r. o godz. 14.00. W związku z tym mamy do Was prośbę, Drodzy Uczniowie. Jeśli znacie jakąś ciekawą legendę związaną z naszym najbliższym regionem (np. z Toruniem, Kaszczorkiem, województwem), przygotujcie ją na pierwsze zajęcia. Postaramy się wspólnie wybrać legendę, którą zaprezentujemy w czasie wyjazdowego spotkania szkół partnerskich na Słowacji w lutym/marcu 2018 roku. Na naszych cotygodniowych zebraniach koła Erasmus+ będziemy między innymi przygotowywać prezentację wybranej przez nas legendy w różnorodnych formach – np. teatralnej, plastycznej, filmowej, dziennikarskiej, itp. Na pewno macie mnóstwo pomysłów! Liczymy na Waszą aktywność i zaangażowanie. A więc „Let’s MYTH together”.

Advertisements